MUSTAFA TANDOĞAN

Üniversite yıllarında öğrenci organizasyonlarında görev aldı. İşletme ve Ekonomi Topluluğu MEC'te çalıştığı sürede topluluk bütçesini beş katına çıkardı. Ardından Garanti Bankası / BBVA Stratejik Planlama biriminde çalıştı. Farklı startup firmalarda iş geliştirme ve ürün yönetimi tecrübesi edindi. Dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği SXSW bünyesinde ilk defa Türkiye’den girişimlerin tanıtılması için kurulan TurkishStation isimli bir platforma öncülük etti. Altıkırk için topluluk ve içerik yönetimi yapıyor, iletişim kanallarını yönetiyor ve daha fazla mezuna ulaşmaya çalışıyor.


CAN TOMBUL

Profesyonel kariyerine Türk Telekom regülasyon stratejileri departmanında başladı. Ardından dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından Accenture'da ve yerel bir start-up olan ve PwC'ye satılan Opsago Yönetim Danışmanlığı'nda çalıştı. Danışmanlık kariyerini Korn Ferry Hay Group İstanbul ofisi bünyesinde sürdürüyor. Altıkırk için konuşmacı ve içerik geliştirme alanlarında katkı sağlıyor.


NUMAN FARUK DİNÇER

Oldu olası danışmanlık sektöründe sigorta şirketlerine proje yapmaktadır. En büyük hobilerinden birisi fotoğrafçılıktır ve bu hobisi doğrultusunda Altıkırk'a destek vermektedir. Çalışmalarına Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.


ONUR BOYACI

Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra Boyacı Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu'nun kuruluşunda yer almış ve meslek hayatını Ankara'da bu büronun ortağı olarak sürdürmektedir. Aynı zamanda Üstad Avukatlık Meslek Dergisi’nin yayın kurulunda yer almaktadır. Altıkırk'a Ankara'daki mezunların iletişimini güçlendirmek üzere katkı sağlıyor.


Z. İPEK YAVUZ

Belirli bir süre aile şirketinde debelenmesine rağmen, dış dünyada profesyonel hayat nasıl yürüyor görebilmek adına kariyerine Türk Telekom Finans ekibinde başladı. Hala burada çalışırken bir yandan da Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi alanında yüksek lisans yapmaktadır. Üniversite hayatı boyunca / sonrasında en sevdiği zamanlar MEC için çalışırken ve burada tanıştığı insanlarla geçtiğinden, Altıkırk’a elinden geldiğince destek olmaya çalışmaktadır.


EBRU ATILGAN

Bilkent'te İşletme okurken aynı zamanda ilgi duyduğu Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği alanında yan dal yaptı. Kariyerine Perfetti van Melle İstanbul ofisinde finans departmanında başladı. Daha sonra Bilgi Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans yaparken aynı firmada pazarlama departmanına geçti. Şu anda Ürün Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam ediyor. Altıkırk'a konuşmacı, organizasyon ve sponsorluk alanlarında destek veriyor.


EMRE TUNA

Üniversite hayatı boyunca MEC‘te çalıştı, proje yöneticiliği ve kulüp başkanlığı yaptı. Bu dönemde aynı zamanda İKSV İstanbul Caz ve Müzik festivallerinde sanatçı asistanı olarak çalıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra önce aile işlerinde çalıştı. Kariyerine Futurebright Research şirketinde Creative Researcher olarak devam ediyor.


MERT DİZDAR

Karbonat reklam ajansı sosyal medya departmanında çalıştıktan sonra yüksek lisansını yapmak için New Hampshire’a yerleşti. Southern New Hampshire Üniversitesi’nde MBA eğitimine devam ediyor. Altıkırk’a sosyal medya ve organizasyon alanlarında destek veriyor.


BELİZ ATALAY

Kariyerine Y&R reklam ajansı Stratejik Planlama Departmanında çalışarak başladı. Eş zamanlı olarak Bilgi Üniversitesi Marka Okulu’nda ve bir dönem SUNY Oswego'da eğitim görerek Pazarlama İletişimi yüksek lisansını tamamladı. SXSW'de organizasyon tarafında gönüllü olarak çalıştı. Şu an Being Çözüm ve Integer reklam ajanslarında stratejik planlamacı olarak çalışıyor. Altıkırk’a konuşmacı ve organizasyon alanlarında destek veriyor.


Mustafa Saraçlar

Üniversite yıllarında girişimcilik etkinlikleri organize etti. Mezun olduktan sonra gözünü arap çöllerinde Dubai merkezli bir proje yönetimi danışmanlığı firmasında açtı. Düşen petrol fiyatları ve aşırı sıcakların etkisi ile körfez ülkelerinden Türkiye’ye geri döndü. Konuşmacı ve organizasyon alanında Altıkırk’a destek oluyor.


Klasik organizasyon yapılarından farklı çalışıyoruz, gönüllü olarak devam ettirdiğimiz geleneksel projeleri inovasyonla yorumluyoruz. Yenilikçi organizasyon yapımıza buradan ulaşabilirsiniz..