2015'in Özeti

1 yıl içerisinde neler yaptık, yapmaya çalıştık, kimler geldi, kimler kayıt olup gelmedi hepsini listeledik :) Kısaca 2015'e bakarsak: Düzenlenen 9 buluşmada 349 Bilkent mezunu buluştu. Bunlar arasından en fazla talep gören Şubat ve Mart aylarının buluşmaları oldu. Yıl içerisinde sırasıyla tiyatro eğitimi, adwords, reklamcılık, bitcoin, dijital pazarlama, tv-sinema-oyunculuk, search engine optimization, sermaye piyasaları - yatırım bankacılığı ve internet girişimleri hakkında konuştuk.

Yıl sonuna doğru son 2 buluşmada video kaydı yaptık ama bunları henüz paylaşamadık. (çok yakında) Hem buluşmalara katılamayanlar hem de üretilen kaliteli içeriğin her zaman ulaşılabilir olması için 2016'nın video yılı olacağını ilan ediyoruz. :) Bunun için çabalıyoruz umarız kısa zamanda duyuracağız. 2016 yılında da aynı azimle Bilkent'lilerin birbirini tanıması ve yardımlaşmasını artırmak amacıyla kolektif olarak üretmeye devam edeceğiz..

2014 Mayıs ayında düzenlenen ilk buluşmadan itibaren koşulsuz şartsız destek olan, buluşmaların gerçekleşmesini sağlayan o tatlı, güzel toplantı odalarını sağlayan Workinton / Urban Station 'a sonsuz teşekkürler. Fotoğraflar için nfdphotography 'e sonsuz teşekkürler.