30 Eylül Çarşamba, Yiğit Konur ve Mehmet Aktuğ

Eylül ayı buluşmasında SEOzeo'dan Yiğit Konur ve Mehmet Aktuğ ile SEO hakkında konuşuyoruz. Hızlı değişen şartlarda, mobilin de etkisiyle arama motoru optimizasyonunda neler yapılmalı, nelere dikkat edilmeli? Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız..

Yiğit Konur: 2007 yılında Türkiye’nin SEO dikeyindeki, ilk dijital pazarlama blogunu açtıktan sonra, SEO alanında yazılar yazmaya başlayan Yiğit, 2010 yılından bu yana SEOzeo adlı bir ajansta GM olarak çalışıyor. Henüz Bilkent Üniversitesi öğrencisi iken, Bilkent Cyberpark’ta kurulan SEOzeo, arama motoru optimizasyonu konusunda çözümler arayan markalara yazılım ve danışmanlık desteği vermeye başladı. 18 kişilik ekip, Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ofiste çalışıyor ve bugüne değin aralarında Pepsi, Sabancı, Doğan Grubu, Yves Rocher, Ernst Young gibi bir çok global marka dahil olmak üzere 100’ün üzerinde markaya destek veriyor.

 Mehmet Aktuğ: SEOzeo’da operasyondan sorumlu GMY olarak çalışan Mehmet Aktuğ, SEOzeo’nun Bilkent Üniversitesi’nde kurulduğu günden bu yana aktif ekip üyelerinden. Daha sonra ortaklardan biri olarak dahil olduğu şirkette, SEO operasyonlarından satışa kadar bir çok farklı departmanda çalıştı ve çeşitli yöneticilik tecrübeleri edindi. Şu an 9 kişilik SEO ekibinin yönetimi ve koordinasyonunı sağlamak üzere GMY olarak çalışmakta.