24 Şubat Salı, Seçkin Tokgöz

Şubat ayı buluşmasında Google'dan Industry Manager Seçkin Tokgöz yer alacaktır. Ücretsiz kayıt olmak için: bilkentistanbul.eventbrite.com

Seçkin Tokgöz kimdir?

1982 yılında Ankara’da doğdu, ilkokul 1 ve 2. sınıfları İngiltere’de okuduktan sonra 3. sınıftan başladığı TED Ankara Koleji’ni 1999 yılında bitirdi ve Bilkent Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne girdi. Bilkent’ten 2004 Ocak’ta mezun olduktan sonra aynı yıl Boğaziçi Üniversite’sinde MBA’e kabul edildi ve buradan 2006 yılında mezun oldu.

Çalışma hayatına 2007 yılında, Ankara’da Siemens IT Solutions & Services’da proje yönetim ekibinde başladı. 2008 yılında Accenture’ın yönetim danışmanlığı ekibine katıldı. Accenture’da ağırlıklı olarak finans sektöründe çalıştı ve 2011 yılında sektör değişikliği yaparak Groupon’a geçti. Groupon’da çeşitli alanlarda çalıştığı 1.5 senenin sonunda, bir dijital pazarlama şirketi olan Linkwise’ın Türkiye ofisini kurdu. Linkwise’da henüz ilk senesi dolmadan, 2013 Ekim’de Perakende Sektör Yöneticisi olarak Google İstanbul Ofisi’ne başladı ve halen Google’da çalışmaya devam ediyor.