New York Buluşmasının Ardından...

Harika bir katılımla gerçekleşen ilk yurtdışı buluşmasında Bilkent'in ilk mezunlarından, 1990 EE mezunu, ER Accelerator kurucu ortağı Murat Aktihanoglu'nun sunumunu dinledik. New York'ta yer alan startup imkanlarını konuştuk ve bu bölgede yaşayan Bilkentliler'le tanışma imkanı bulduk. Herkesin birbirini tanıma imkanı bulduğu verimli bir etkinlik oldu. Katılan herkese teşekkür ederiz. Etkinliğin katılımcı listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.


Etkinliğe katılanların listesine buradan ulaşabilirsiniz..

Not: Buluşmaya katılmanıza rağmen listede isminiz yoksa ve yer almasını isterseniz iletişim bilgilerinizi bize email gönderebilirsiniz.

Not2: Maalesef New York'taki ilk buluşmada ücretsiz yer bulamadığımız için toplantı alanına 145$ ödeme yapmamız gerekti. Bunu karşılamak için etkinlik sırasında katılımcılardan 101$ bağış toplandı. Kalan miktar mevcut destekçilerimiz sayesinde oluşan sponsorluk bütçesinden tamamlandı. Etkinlik sırasında katılan Bilkentlilerin önerileriyle sonraki buluşmalar için olası toplantı alanı imkanları hakkında konuştuk. Tekrar destekleriniz için teşekkür ederiz. Finansal detaylara buradan ulaşabilirsiniz.