MUSTAFA TANDOĞAN

Bilkent yıllarında farklı öğrenci organizasyonlarında sorumluluk aldı. Startuplarda iş ve ürün geliştirme tecrübesinin ardından stratejik planlama alanında çalıştı. Mobil uygulamalarda kullanıcı sayılarını artırmak isteyen geliştiriciler için ürün yönetimi yapıyor. Altıkırk'ta websitesini, sosyal medya kanallarını takip ediyor ve daha fazla mezuna ulaşmaya çalışıyor.


CAN TOMBUL

Profesyonel kariyerine Türk Telekom regülasyon stratejileri departmanında başladı. Ardından dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından Accenture'da ve yerel bir start-up olan ve PwC'ye satılan Opsago Yönetim Danışmanlığı'nda çalıştı. Danışmanlık kariyerini Korn Ferry Hay Group İstanbul ofisi bünyesinde sürdürüyor. Altıkırk için konuşmacı ve içerik geliştme alanlarında katkı sağlıyor.


NUMAN FARUK DİNÇER

Oldu olası danışmanlık sektöründe sigorta şirketlerine proje yapmaktadır. En büyük hobilerinden birisi fotoğrafçılıktır ve bu hobisi doğrultusunda Altıkırk'a destek vermektedir. Çalışmalarına Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.


ONUR BOYACI

Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra Boyacı Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu'nun kuruluşunda yer almış ve meslek hayatını Ankara'da bu büronun ortağı olarak sürdürmektedir. Altıkırk'a Ankara'daki mezunların iletişimini güçlendirmek üzere katkı sağlıyor.


Z. İPEK YAVUZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sit amet facilisis enim. Mauris varius metus vel nisl maximus commodo. Aliquam ultrices lectus vitae gravida imperdiet. Sed luctus nisl porttitor eros scelerisque, eu mattis urna tempus. Morbi blandit dui eget metus eleifend, eget pulvinar turpis convallis. Ut eros eros, tristique.


EBRU ATILGAN

Kariyerine Perfetti van Melle'de finans departmanında çalışarak başladı. Daha sonra pazarlama üzerine yüksek lisans yaparken aynı firmada pazarlama departmanına geçti. Altıkırk'a konuşmacı, organizasyon ve sponsorluk alanlarında destek veriyor.


EMRE TUNA

Üniversite hayatı boyunca MEC‘te çalıştı, proje yöneticiliği ve kulüp başkanlığı yaptı. Bu dönemde aynı zamanda İKSV İstanbul Caz ve Müzik festivallerinde sanatçı asistanı olarak çalıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra önce aile işlerinde çalıştı. Kariyerine Futurebright Research şirketinde Creative Researcher olarak devam ediyor.


MERT DİZDAR

Karbonat reklam ajansı sosyal medya departmanında çalıştıktan sonra yüksek lisansını yapmak için New Hampshire’a yerleşti. Southern New Hampshire Üniversitesi’nde MBA eğitimine devam ediyor. Altıkırk’a sosyal medya ve organizasyon alanlarında destek veriyor.


BELİZ ATALAY

Kariyerine Y&R reklam ajansı Stratejik Planlama Departmanı'nda çalışarak başladı. Bilgi Üniversitesi Marka Okulu’nda Pazarlama İletişimi yüksek lisansı yaparak eğitimine devam ediyor. Altıkırk’a konuşmacı ve organizasyon alanlarında destek veriyor.


Mustafa Saraçlar

Bilkent’de okurken girişimcilik etkinlikleri organize etti. Mezun olduktan sonra gözünü arap çöllerinde Dubai merkezli bir proje yönetimi danışmanlığı firmasında açtı. Düşen petrol fiyatları ve aşırı sıcakların etkisi ile körfez ülkelerinden Türkiye’ye geri döndü. Konuşmacı ve organizasyon alanında Altıkırk’a destek oluyor.


Klasik organizasyon yapılarından farklı çalışıyoruz, gönüllü olarak devam ettirdiğimiz geleneksel projeleri inovasyonla yorumluyoruz. Yenilikçi organizasyon yapımıza buradan ulaşabilirsiniz..