mezunlardan SON haberler:

 

Paydaşların etkileşimini artırmak için buradayız. Bilkentliler hep birlikte topluma değer katıyor!

 
 

İzlediğimiz vizyon

Hayata geçirdiğimiz çalışmalarla Bilkent Üniversitesi'nin mezunlarına ve tüm paydaşlarına sunduğu bilimsel düşünce ve toplumsal değer vizyonunu hep birlikte topluma entegre etmeyi amaçlıyoruz.

 

“Gerçek Bilim, Gerçek Sanat, Gerçek Teknik.”

 

Kolektivist
Üretken
Şeffaf

Bilkent aidiyetini ortaya çıkarmak için tüm destekçilerimizle birlikte statü, hiyerarşi, maddi kazanç kavramlarını kaldırarak kolektif olarak üretmeye değer veriyoruz.

Çalışmalarımızda üretmeyi ilk öncelik olarak konumlandırıyor, tüketim duygusuna değil üretim ihtiyacına katkı sağlamayı gözetiyoruz.

Etkinlikleri ve projeleri tüm detaylarıyla açıklıyor, destekleyenlerin bağışlarıyla oluşan gelirleri ve harcamaları şeffaf bir şekilde duyuruyoruz.

 
 

Devam eden projelerimiz

Altıkırk, gönüllüler tarafından yürütülen ve Bilkent paydaşlarının etkileşimini artırmayı amaçlayan bağımsız mezun platformudur.

Altıkırk Buluşmaları: Farklı şehirlerde düzenlenen networking etkinliklerinde Bilkentliler birbirlerini tanıma fırsatı buluyor, her buluşmada farklı bir konuda sunum dinliyor ve fikirlerini paylaşıyor.

Galeri →

Bilkent Hikayeleri: Dünyanın farklı şehirlerinde yaşayan Bilkent mezunlarının çalışmalarını, şirketlerini, yaşadıkları şehirleri ve kendi hikayelerini tüm Bilkentlilerle paylaşıyoruz.

Hikayeler →

 

32

buluşmayı 4 farklı şehirde düzenledik

805

Bilkentli etkinliklere katıldı

2200

'den fazla paydaşla email üzerinden iletişim kuruyoruz

 
 

Dahil Ol!

Dilerseniz bireysel olarak bağış yapabilirsiniz. Ayrıca maddi yardımın ötesinde destek olmanız da mümkün! Bu websitesini ve etkinlikleri Bilkentli arkadaşlarınızla paylaşabilir, linkleri sosyal medya hesaplarınızdan duyurabilirsiniz.

Destekleyenler →